PRO INVESTORY

Investice do nemovitostí je v současné době jedním z nejzajímavějších a současně konzervativních způsobů, jak zhodnotit Vaše volné finanční prostředky. Mohou to být úspory, které volně leží na Vašich účtech, kde je devalvuje inflace, ale mohou to být také peníze, které jste získali právě z prodeje nemovitosti.

Investicí u eMek nemusíte nemovitost nakupovat a ani o nemovitost pečovat. Své prostředky investujete do dluhopisů, kdy výnos z těchto dluhopisů investujeme především do investičních nemovitostí, které pečlivě vybíráme a spravujeme a jejichž prostřednictvím získáte fixní výnos ve výši 4,1 % ročně.

Propagační sdělení

CO JSOU TO DLUHOPISY?

Dluhopisy jsou cenné papíry emitenta (společnosti, která dluhopisy vydává), jež se investorovi zavazuje k vyplácení pravidelných výnosů a ve stanovený termín i ke splacení jmenovité hodnoty dluhopisů, které si investor zakoupil.

JAKÝ JE ÚROK?

Zhodnocení vydávaných dluhopisů je fixní a je ve výši 4 % p.a.

MUSÍM INVESTICI ZDANIT?

Získaný výnos je ze zákona povinen zdanit za vás emitent. Ke zdanění ve výši státem stanovených 15 % dochází při výplatě úroku. Daňový režim však závisí na vašich osobních poměrech a může se v budoucnu změnit.

KDY ZÍSKÁM SVÉ VÝNOSY?

Výnosy jsou vypláceny jednou ročně vždy k termínu výročí první emise dluhopisů. K první výplatě výnosů dojde 16. prosince 2022, k další výplatě v roce 2023, 2024, 2025, 2026, 2027 a 2028, ve stejném kalendářním dni.

JAK PROBÍHÁ NÁKUP DLUHOPISŮ?

K nákupu Vám postačí schůzka s naším investičním specialistou, který Vás jednoduše provede celým nákupem.

Kontakt naleznete ZDE.

JAKÁ JE HODNOTA DLUHOPISŮ?

Minimální investice je stanovena na 100 000 Kč, což je také hodnota každého z cenných papírů. Hodnota Vaší investice je tedy v násobcích počtu cenných papírů – 200 000 Kč, 300 000 Kč, atd.

JAKÉ VÝHODY TO MÁ „V KOSTCE“?

Jedná se o relativně konzervativní investici s fixním úrokem. Diverzifikace je vytvářena rozložením investované částky do celé řady prověřených nemovitostí. Nemusíte se o nic starat, o nájemníky či o sledování vývoje akciového trhu.

CO INVESTORŮM DOPORUČUJEME JAKO PRVNÍ KROK?

Přečíst si schválený Prospekt a níže uvedená Důležitá právní upozornění.

CHCI INVESTOVAT